מישהו הולך תמיד אתכם

על אתר מוביל שחבר עבורכם לסוכנות הביטוח המקצועית של המגזר: סיפורו של JDN ביטוח 

JDN הוא כבר מזמן לא רק אתר חדשות. הוא בית למאות אלפי גולשים מידי חודש, המוצאים בו את עמוד הבית שלהם. עמוד איכותי המביא את ענייני החדשות לצד שפע של מידע יעיל ונצרך לבית החרדי.

התוכן המוקפד, והסיקור המעניין והייחודי – מביאים את הגולשים שלנו לאמץ את JDN כאתר הבית האמין והמועדף עליהם ביותר. כך נוצר המצב המבורך, כאשר עבור גולשים רבים אנו הכתובת היחידה לצריכת תוכן ברשת. זוהי חובה המדרבנת אותנו כל יום להביא את המידע האחראי והאמין ביותר, מכל הזוויות הקיימות.

בשיתוף פעולה ייחודי למען גולשי האתר נרתמנו להביא תחת קורת גג אחת את כל המידע הנצרך בענף הביטוחים, תחום צריכה דינמי שכולנו נזקקים לו וצורכים אותו מחד, ועדיין מעוניינים במידע רב ומפורט עליו מאידך.

כך נולד JDN ביטוח. במיוחד עבורכם, קהל לקוחותינו הנאמן.

לצורך יצירת הפלטפורמה האיכותית והמקצועית ביותר, אין מתבקש יותר מאשר יצירת שיתוף פעולה עם סוכנות הביטוח המובילה ביותר במגזר החרדי: "מנדי גפנר ביטוחים", אשר הפכה במרוצת השנים לשם נרדף למקצוענות ולליווי ביטוחי מושלם.

בסוכנות הביטוח של מנדי גפנר ביטוח ופיננסים   מעניקים שירות במגוון רחב של תחומים ביניהם:

ביטוח חיים, משכנתא, גמל, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות בריאות, סיעוד ומחלות קשות, שירותי ביטוח רכב ותכולה.

ובנוסף ביטוחי מבנה תכולה וחבויות לעסקים ומוסדות.

 סוכנות הביטוח "מנדי גפנר" מעסיקה כיום עשרות עובדים מקצועיים, שירותיים ויעילים בכל תחומי הביטוח אשר יעניקו לך שירות אדיב ומסור.

 בסוכנות הביטוח שמים דגש מיוחד בכל הקשור לבקשות האישיות הלקוח וצרכיו הפרטיים. חשוב לנו לשמוע למה הלקוח מצפה ומה הדגשים שלו בנוגע לביטוח, ובכך להתאים ללקוח את הפוליסה הנכונה והמתאימה ביותר.

השאיפה שלנו הוא לתת ללקוחותינו את חווית השירות והטיפול הנעימה ביותר הן בשעת צרה חלילה והן בשעת הטיפול השוטף עד לתוצאה המיוחלת!

 בנוסף לסוכנות ניסיון רב בניהול התביעות תוך ראיית טובת הלקוח בכל הקשור לזכויותיו מול חברת הביטוח.

 אנו מזמינים אותך לשלם פחות ולקבל הרבה יותר!

לפלטפורמה  שהוקמה, JDN ביטוח, הסכמים עם חברות הביטוח הגדולות במשק. גודלה וחוסנה של JDN ביטוח וקהל הלקוחות הנאמן שלה, מאפשרת לה קביעת עמדה והתייחסות נאותה מול חברות הביטוח, דבר שהינו ערך מוסף עבור כל מבוטח.

עבורכם, בשיתוף פעולה מלא ובסטנדרטיים המקצועיים הגבוהים ביותר, הוקמה JDN ביטוח. אנו מזמינים אתכם, משפחת גולשי JDN, להצטרף לפלטפורמה ייחודית שתביא בפניכם את מיטב החומרים והעדכונים הנדרשים לצורך רכישת ביטוח, במחירים משתלמים במיוחד לגולשי האתר ובמקצועיות חסרת פשרות.

לחוויית רכישה מיטבית וכל הסבר נוסף – פנו עכשיו ל JDN ביטוח. השאירו את פרטיכם וקבלו מענה אישי, מקצועי ופרטני, במלוא המחויבות האישית שלנו עבורכם.