אודות

מישהו הולך תמיד אתכם

על אתר מוביל שחבר עבורכם לסוכנות הביטוח המקצועית של המגזר: סיפורו של JDN ביטוח 

JDN הוא כבר מזמן לא רק אתר חדשות. הוא בית למאות אלפי גולשים מידי חודש, המוצאים בו את עמוד הבית שלהם. עמוד איכותי המביא את ענייני החדשות לצד שפע של מידע יעיל ונצרך לבית החרדי.

התוכן המוקפד, והסיקור המעניין והייחודי - מביאים את הגולשים שלנו לאמץ את JDN כאתר הבית האמין והמועדף עליהם ביותר. כך נוצר המצב המבורך, כאשר עבור גולשים רבים אנו הכתובת היחידה לצריכת תוכן ברשת. זוהי חובה המדרבנת אותנו כל יום להביא את המידע האחראי והאמין ביותר, מכל הזוויות הקיימות.

בשיתוף פעולה ייחודי למען גולשי האתר נרתמנו להביא תחת קורת גג אחת את כל המידע הנצרך בענף הביטוחים, תחום צריכה דינמי שכולנו נזקקים לו וצורכים אותו מחד, ועדיין מעוניינים במידע רב ומפורט עליו מאידך.

כך נולד JDN ביטוח. במיוחד עבורכם, קהל לקוחותינו הנאמן.

לצורך יצירת הפלטפורמה האיכותית והמקצועית ביותר, אין מתבקש יותר מאשר יצירת שיתוף פעולה עם סוכנות הביטוח המובילה ביותר במגזר החרדי: "הירשוביץ פתרונות", אשר הפכה במרוצת השנים לשם נרדף למקצוענות ולליווי ביטוחי מושלם.

"הירשוביץ פתרונות" פועלת בענף הביטוח קרוב לשלושה עשורים, בבעלותו ובניהולו של חנוך הירשוביץ, בעל תואר ראשון במשפטים ומורשה בכל ענפי הביטוח. הסוכנות מתמחה וקנתה את שמה בזכות מקצועיותה ומציאת פתרונות ביטוחיים שונים ומגוונים, ומובילה את הענף קרוב לשלושה עשורים ברציפות. קשריו הענפים של חנוך הירשוביץ וכן המקצועיות והניסיון של צוות הסוכנות מאפשרים פעילות נמרצת ומהירות תגובה המבטיחה שירות אישי וזמין ללקוח.

הסוכנות נודעת כמי שמייחסת חשיבות רבה לטיפול פרטני בכל לקוח קטן כגדול בכל עת ושעה. נוסחה זו העוברת כחוט השני בין צוותות ומחלקות המשרד הציבו את "הירשוביץ פתרונות" בקידמת הבמה הביטוחית והפיננסית במגזר הדתי-חרדי. מאות מוסדות, ארגונים, חברות ועסקים לצד אנשי עסקים ואנשים פרטיים מטופלים ב"הירשוביץ פתרונות" לשביעות רצונם המלאה. כך הפך המותג "הירשוביץ פתרונות" לשם נרדף לסוכנות משגשגת המעניקה פתרונות ייחודים לעסקים ומוסדות מכוח היותה בעלת ניסיון רב בביטוח, פנסיה וניהול תיקי לקוחות ברמה הגבוהה ביותר.

לפלטפורמה  שהוקמה, JDN ביטוח, הסכמים עם חברות הביטוח הגדולות במשק. גודלה וחוסנה של JDN ביטוח וקהל הלקוחות הנאמן שלה, מאפשרת לה קביעת עמדה והתייחסות נאותה מול חברות הביטוח, דבר שהינו ערך מוסף עבור כל מבוטח.

עבורכם, בשיתוף פעולה מלא ובסטנדרטיים המקצועיים הגבוהים ביותר, הוקמה JDN ביטוח. אנו מזמינים אתכם, משפחת גולשי JDN, להצטרף לפלטפורמה ייחודית שתביא בפניכם את מיטב החומרים והעדכונים הנדרשים לצורך רכישת ביטוח, במחירים משתלמים במיוחד לגולשי האתר ובמקצועיות חסרת פשרות.

לחוויית רכישה מיטבית וכל הסבר נוסף – פנו עכשיו ל JDN ביטוח. השאירו את פרטיכם וקבלו מענה אישי, מקצועי ופרטני, במלוא המחויבות האישית שלנו עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *